Vaistai
negydo
skausmo...

Visual picture 1 Visual picture 2 Visual picture 3 Visual picture 4

Vaistai negydo skausmo

Vaistai nugaros skausmo negydo - skausmą gydo tinkama mankšta

  • Skausmas - tai yra įspėjantysis Tavo organizmą signalas, atkreipk į jį tinkamą dėmesį ir stenkis pašalinti ne skausmo simptomą, bet skausmo priežastį.
  • Skausmą malšinantys vaistai gali padėti sumažinti skausmą, bet jie visiškai neišgydys skausmą sukėlusių ligų ar sutrikimų.
  • Reikia deramai atsižvelgti į tai, kad tinkamai negydomas skausmas gali pavirsti lėtiniu ir tada  jį reikės gydyti ne tik mankšta, bet dažnai ir vaistais.
  • Vaistai nuo skausmo turi pašalinį poveikį, ypatingai vartojami ilgą laiką, laiku ir tinkamai parinkta mankšta neturi šalutinio poveikio.
  • Atsiradęs skausmas dažnai perspėja mūsų organizmą, kad iškilo grėsmė ligai atsirasti arba organizmo pervargimo pavojus.

5 judesiai, kineziterapija, mankšta, masažas, skauda juosmeni, skauda nugara, skauda mentis, skauda galva, skauda kakla, skauda sanarius, peties trauma, kelio trauma, girnelės trauma, rankos trauma, mankšta su kamuoliu, mankšta namuose, mankšta su guma, mankšta ant kilimėlio, pratimai su kamuoliu, skolioze, mielopatija, elektrostimuliacija, rankos skausmas, kaklo raumenys, spondilioze, skausmo blokada, po insulto, kudikiu masazas, kaklo patempimas, pratimai, neuropatija, manksta, slanksteliai, maudžia, radikulopatija, degeneracija, padagra, osteofitai, stuburo slanksteliai, mentis, isvarza, prolapsas, protruzija, surakino nugara, supute nugara, strijos, ekstruzija, nykstelejo koja, ciurna, skauda strenas, celiulitas, isniro, isniro koja, patempiau, patempta, fastum gel, manksta po gimdymo, masazo nauda, artritas, reumatoidinis artritas, reabilitacija, stuburo operacija, fizioterapija, netaisyklinga laikysena, skolioze, skoliozes gydymas